Оголошено конкурс на кращий туристичний бренд (логотип та гасло) Міжгірського району


13.01.20161

9 лютого у Міжгірській РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василя Юрика відбулося засідання комісії з підготовки та проведення конкурсу на кращий туристичний бренд (логотип та гасло) Міжгірського району. До складу комісії входять досвідчені фахівці, серед яких, зокрема, й представник Національного природного парку «Синевир».

Як зазначалося на нараді, метою конкурсу є розробка туристичного бренду Міжгірського району для популяризації наявного туристичного потенціалу на вітчизняному та міжнародному ринках.

Результатом конкурсу стане відбір бренду (логотипу та гасла) Міжгірського району, який поєднуватиме та відображатиме природний, рекреаційний та історико-культурний потенціали району, для використання його як знаку товарів і послуг.

Бренд використовуватиметься у інформаційно-рекламній, подарунковій, сувенірній продукції; у дороговказах та інших предметах знакування об’єктів туристичної інфраструктури; поштових листівках; у презентаційних та виставковкових матеріалах для оформлення та проведення культурно-масових заходів (фестивалів, концертів, парадів, ярмарок, виставок та ін.) на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Умови проведення конкурсу:

1. Учасниками Конкурсу можуть бути рекламні агентства, дизайнери, художники та інші юридичні та фізичні особи.

2. Заявка на участь у Конкурсі приймається за встановленою формою..

3. Конкурсні роботи подаються на розгляд в друкованому та електронному вигляді за адресою: markovich58@ukr.net , та на електронних носіях.

4. Учасники Конкурсу подають або надсилають свої конкурсні роботи до 10 квітня 2017 року. 90000, смт. Міжгір'я вул. Шевченка 97 каб.316 та на електронних носіях.

5. Розроблений матеріал має бути оригінальним та відрізнятися унікальністю на національному та міжнародному рівнях.

Більш детальну інформацію стосовно участі в конкурсі, а саме заявку на участь, технічні вимоги до конкурсних робіт, положення про конкурс можна отримати за адресою: 90000, смт. Міжгір'я вул. Шевченка 97 каб.316 відділ економічного розвитку і торгівлі Міжгірської райдержадміністрації Телефони для довідок: ( +38 03146) 2-14-35, 2-15-88.

Заявка для участі в конкурсі « Туристичний бренд (логотип та гасло) Міжгірського району»

13.01.20161

09.02.2017 р

Опубліковати в twitter.com