Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Врятовано рідкісного птаха


5.074.png    
5.074.png    
5.074.png    
5.074.png    

15 лютого працівники національного природного парку «Синевир» доправили з Ужгорода до центру хижих птахів, що в Колочаві, нового мешканця. Це птах родини Яструбові - орлан-білохвіст.

Напередодні даного птаха мешканець Дніпропетровщини використовував для заробляння грошей. На площі Театральній в Ужгороді він пропонував перехожим фотографуватися з орлом. Така послуга коштувала 50 гривень. Голова громадської організації «Агенція регіонального розвитку «Форза» Леся Лойко випадково проходила повз і була вражена від побаченого. Вона негайно викликала поліцію і представників Держекоінспекції. У результаті встановлено особу порушника. За словами головного спеціаліста відділу екологічного контролю Держекоінспекції у Закарпатській області Ярослава Дзихора, встановлено факт порушення придбання об’єктів тваринного світу, занесених до Червоної книги України.

5.074.png    
5.074.png    
5.074.png    

Птаха було вилучено і відправлено до Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру. На цю подію оперативно відреагував директор НПП «Синевир» Микола Дербак, до якого звернулися громадські активісти з проханням прийняти орла до центру хижих птахів. До Ужгорода негайно виїхала група працівників парку, які успішно здійснили транспортування птаха до НПП «Синевир». Його одразу було випущено у вольєр та надано корм. За попереднім оглядом, орел перебуває у задовільному стані.

5.074.png    
5.074.png    
5.074.png    

16.02.2018 р.