Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свою річку»


kon.jpg     kon2.jpg

З метою привернути увагу молоді до існуючих проблем у сфері охорони водойм від забруднення побутовими та іншими відходами, формування активно свідомої позиції молоді щодо охорони довкілля, виховання високої екологічної культури, а також виявлення, відбору та підтримки талановитої молоді, Національним природним парком «Синевир» у вересні 2013 року було оголошено конкурс дитячого малюнка «Я люблю свою річку».

Взяти участь у конкурсі виявили бажання чимало учнівської молоді Тереблянської долини. Підвести підсумки було довірено журі, до складу якого ввійшли фахові працівники з різних відділів установи. Жодна робота не залишилася поза увагою.

Оцінювання конкурсних робіт відбувалося за критеріями: актуальність теми, екологічна спрямованість роботи, оригінальність та оформлення, ступінь самостійності автора у виконанні роботи, якість роботи тощо, а також за віковими групами учасників. До першої групи входили автори робіт віком від 6 до 10 років, до другої – від 11 до 14.

Слід відмітити, що всі роботи заслуговують похвали, судячи з робіт можна сказати, що учні добре розуміють екологічні проблеми сучасності.

Активну участь у конкурсі прийняли учні Колочавській ЗОШ I-III ст.№1., за оцінкою журі, кращими визнано малюнки учнів I групи (6 – 10 років): Фреган Богдани, учениці (3-Б клас) - 1 місце, Павлюка Романа, ( 3-А клас) – 2 місце та Банга Вікторії, (2 клас) – 3 місце. З малюнків видно дитячу спостережливість, вміння дати належну оцінку стану нашим водоймам. Це зокрема, висвітлюється в роботах Буркало Андріани (3-Б клас), Калинич Олени (4-Б клас), Секереш Богдани (3-А клас) та Шоля Олени (2 клас).

У номінації конкурсу серед учнів II групи (11 – 14 років) призові місця здобули: Росада Владислава - 1 місце, Росада Яна (8-Б клас) – 2 місце та Фриган Вікторія (5-Б клас) – 3 місце. Хороші роботи Іваниша Олега, Дербак Мар'яни (8-Б клас) та Пишка Антоніни (5-А клас), в яких учні змалювали річку, якою, на їх думку, вона повинна бути.

Своє бачення краси річки та її болю відобразили в своїх роботах учні 3-А класу Синевирській ЗОШ I-III ст., які надіслали на конкурс найбільше малюнків. Кращими серед них роботи учнів: I група (6 – 10 років): Гречина Андрія – 1 місце, Цімботи Василя – 2 місце та Фетька Юрія - 3 місце. Без сумніву, заслуговують уваги роботи Субота Ірини, Бонкало Мирослави, Цімботи Івана, Беля Оксани, Сідей Антоніни, Поповича Василя та Секереш Юлії.

Хочеться висловив слова вдячності вчителям, які спрямовували молодь у правильному руслі при підготовці робіт до конкурсу. Зокрема, вихованці Банги Х.І. (Колочавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та Фетько М.І. (Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст.) здобули перші місця у конкурсі.

Переможці і учасники творчого конкурсу будуть відзначені грамотами і подарунками, які працівники НПП «Синевир» вручать їм в урочистій обстановці під час останнього дзвоника у травні.

kon3.jpg     kon4.jpg

06.02.2014 р.


Опубліковати в twitter.com