Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» тепер в Instagram

У сучасному суспільстві роль інформації та поширення її через найрізноманітніші канали комунікації відіграє надзвичайно важливу роль. Для природно-заповідних установ це особливо актуально, адже засоби суспільної комунікації стають в нагоді для еколого-освітніх цілей, поширення природоохоронних ідей, рекламування рекреаційних послуг тощо.

Національний природний парк «Синевир» став одним з перших серед подібних установ України, який «освоїв» Facebook для згаданих вище цілей. Сьогодні сторінка парку у цій соціальній мережі має найбільшу кількість користувачів серед аналогічних сторінок природно-заповідних установ України. Їх нараховується близько тринадцяти тисяч.

Цими днями національний природний парк «Синевир» започаткував свою офіційну сторінку в Instagram. Варто зазначити, що установа й раніше працювала у цій соціальній мережі, але виключно з молодшою аудиторією, зосереджуючись на еколого-освітніх завданнях. Це було викликано карантинними реаліями, які на певному етапі обмежили доступ працівників еколого-освітнього відділу НПП «Синевир» до втілення «живих» навчально-виховних програм.

Зараз новостворена сторінка має за мету ширше розкрити світові красу природи національного природного парку, закликати берегти це надбання, ділитися ідеями та інформацією про свою діяльність. Сторінка НПП «Синевир» у Instagram не буде повним дублюванням інформації, що публікується парком у Facebook. Ми підготували для вас багато фотоматеріалів і не лише, тож радо ділимось посиланням https://instagram.com/npp_synevyr?igshid=1i5a2m5qutj5i . Перейшовши за ним, ви відкриєте для себе чимало цікавого про світ природи Карпат.

Окрім цього, зараз національний природний парк «Синевир» працює над новим сучасним сайтом, який буде доступним онлайн через кілька місяців. Для цього ресурсу розробили сучасний дизайн фахівці проєкту «Підтримка природно-заповідних територій України».

11.03.2021р.