Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Працівники НПП «Синевир» взяли участь у семінарі «Методика і практика роботи з дорослою аудиторією»

Протягом 19-22 лютого 2019 року у Львові пройшов семінар «Методика і практика роботи з дорослою аудиторією» для працівників установ природно-заповідного фонду України. Участь у навчанні взяли працівники національного природного парку «Синевир», а саме: заступник директора з наукової роботи, к.б.н. Юрій Тюх, начальник відділу екологічної освіти Юрій Бабічин та фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Марія Шетеля.

Під час семінару учасники проводили оцінку навчальних потреб та спроможностей своїх установ, вчилися новим методам роботи з дорослою аудиторією, створювали програми навчання відповідно до навчальних потреб та цільової аудиторії природно-заповідної установи.

Результатом навчання стали новостворені програми, а учасники отримали не лише нові корисні знання та навички, але відповідні сертифікати.

За словами організаторів, мета навчання – відкриття системи і створення мережі однодумців, які хочуть впроваджувати інновації у своїх установах природно-заповідного фонду.

Організатори заходу – Міністерство екології та природних ресурсів України та українсько-німецький проект «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» у співпраці із представництвом DVV International в Україні, та за сприяння уряду Німеччини через Федеральне міністерство економічної співпраці та розвитку.

05.03.2019 р.