Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Підведено підсумки колективного договору

У НПП «Синевир» відбулася профспілкова конференція, на якій підвели підсумки виконання колективного договору за 2017-2018 рр.

Відкрив засідання голова профкому Федір Матічин. Він ознайомив присутніх з актом перевірки виконання колективного договору НПП «Синевир». Перевірці підлягало 107 пунктів колективного договору, сім додатків та угода з охорони праці і соціальних питань. Фактично виконано майже всі пункти.

Про діяльність НПП «Синевир» за 2018 рік прозвітував директор Микола Дербак. Він детально розповів про виконані роботи минулого року та поділився планами на поточний рік. Він зазначив, що завдяки зусиллям працівників усіх підрозділів вдалося виконати великий обсяг робіт та досягнути високих показників. В кожному ПОНДВ зроблено ремонтні роботи в конторах, облаштовано рекреаційні місця відпочинку, проведено благоустрій територій тощо. Ремонтно-транспортна дільниця поповнилася новим автотранспортом, для реабілітаційного центру бурих ведмедів закуплено нові холодильні камери тощо.

Значним досягненням є показник з надходження коштів від рекреації, який склав 2151962 грн.

В 2019 році заплановано завершити будівництва Музею лісу і сплаву та реабілітаційного центру бурих ведмедів, ремонтних робіт відділень тощо.

Було розглянуто і важливі проблемні питання, це забезпечення населення дровами паливними, низькі заробітні плати працівників та утилізація сміття.

Голова профкому Федір Матічин ознайомив присутніх з надходженнями та витратами коштів профкому. Велику увагу приділив обговоренню пунктів колективного договору, які виконані частково, зокрема, забезпечення форменим одягом працівників, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту тощо.

Після виступів пройшло обговорення в ході якого взяли участь працівники відділів та підрозділів. Серед важливих питань, які турбують працівників, є питання низьких заробітних плат, отримання санаторних путівок на оздоровлення тощо.

Всі питання, винесені на розгляд конференції було ретельно обговорено, проаналізовано, з кожного прийняті конкретні рішення, які сприятимуть подальшому вдосконаленню роботи колективу працівників парку.

Обговоривши і доповнивши проект колективного договору на 2019-2020 рр. делегати конференції одноголосно підтримали документ.

28.02.2019 р.