Підгодовуйте птахів взимку!


perv.jpg     perv2.jpg

На календарі вже майже весна, та надворі ще по-справжньому зимова погода. У цей суворий зимовий період найважче вижити птахам, які залишилися у нас зимувати. Підгодівля птахів зимою просто необхідна, адже природні запаси корму для них взимку зменшується.

Пернаті мешканці зазвичай поїдають дрібних комах, та з настанням холодів частина комах гине, а частина - впадає у зимову сплячку. Тому вони змушені поїдати урожай насіння та плоди. Процес травлення в птахів відбувається швидко й енергійно, а тому вони постійно потребують їжі. Взимку, не встигнувши протягом короткого дня добути собі необхідну кількість їжі, птахи залишаються на ніч напівголодними і, не дочекавшись дня, можуть загинути.

Працівники НПП «Синевир» щороку в зимовий період проводять різні бесіди та семінари з учнями шкіл та з місцевим населенням, щодо підгодівлі пернатих мешканців. Учні охоче приймають пропозиції змайструвати годівниці для птахів та підгодовувати їх протягом зими.

Найкращим кормом, який можна поставити у годівниці – є несмажене соняшникове насіння, яке можна потовкти. Крім того, годівнички наповнюють просом, крихтами печива, хлібом та ін. Тому давайте разом підгодовувати птахів для того, щоб полегшити їх існування впродовж довгої зими.

20.02.2015 р.


Опубліковати в twitter.com