Біда минає, коли нацпарк допомагає

 


Про нас

Минулого місяця повінь значної шкоди завдала на території, підпорядкованій Син.-Полянській сільраді. Особливо потерпів житловий масив Канчівський.

Передусім від стихії руйнації зазнала місцева дорога. За лиха не стало автомобільного проїзду, а люди змушені були ступати у воду через потік, бо листопадова повінь зруйнувала й міст. Незручності випали не лише на долю мешканців Канчівського, але й високогірного села Перенизь, якого сполучала дорога через даний масив, а це значить, що майже чотири сотні дворогосподарств опинилися в скрутній ситуації.

Приємно втішило, що на допомогу в черговий раз оперативно відгукнувся НПП “Синевир”, який очолює директор М. Ю. Дербак. По свіжих слідах було виділено техніку і необхідний будматеріал. Варто відзначити тракториста нацпарку Михайла Тільняка, який активно трудився на ліквідації еколиха. Заповзято працювали також Богдан Руснак, Юрій та Павло Гречини, Микола Ковач. Завдяки виручці заповідного закладу вже вдалося встановити новий міст, підлаштувати вщент розбиту дорогу, встановлюються прибережні підпірні стінки, які запобігатимуть новим непередбачуваним стихіям. Горяни висловлюють щиру вдячність Миколі Юрійовичу за його турботу. До речі, руку помічі очолюваний ним колектив простягає Син. Поляні далеко не вперше, всіх добрих справ не так і просто перелічити.

Звичайно, обов’язково варто з цього приводу згадати словами похвали і керівництво сільради – голову Ю. І. Горвата та секретаря М. М. Красняник. Їхні наполегливі старання на благо земляків повсякчас відчуваються.

Олена Руснак,

депутат Син.-Полянської сільради

газета «Верховина»

28.12.2015 р.

Опубліковати в twitter.com