У Львові відкрилася виставка та відбувся круглий стіл у рамках проекту «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності»


Про нас Про нас

Протягом 14-15 грудня у Національному університеті «Львівська політехніка» проходила міжнародна виставка за проектом ЄС «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності» та відбувся круглий стіл за тематикою проекту. Участь в заходах взяли і працівники НПП «Синевир», адже парк є учасником даного проекту.

Тематична експозиція презентувала досвід збереження, проблеми і особливості дерев’яної архітектури в національних парках і музеях просто неба.Чотири стенди виставки присвячені дерев’яній архітектурі НПП «Синевир».

Під час круглого столу учасники заслухали і обоговорили виступ менеджера проекту Світлани Белової, яка розповіла про хід і логіку реалізації проекту, поділилася досвідом збереження та популяризації дерев’яної архітектури в європейських країнах.

Детальніше про роботу з місцевими громадами, владою та потенційними інвесторами щодо збреження культурного ландшафту та погодження нового будівництва в межах парку та його охоронних зон розповіли працівники словацького національного парку «Словенський рай» Любомир Цибула та Роберт Яворський.

Любомир Пархуць, старший викладач кафедри ландшафтної архітектури , садово-паркового господарства та урбоекології Національного лісотехнічного університету України ознайомив присутніх із історією традиційної архітектури на території НПП «Синевир». А доцент кафедри дизайну і основ архітектури НУ «Львівська політехніка» Ореста Ремешило-Рибчинська представила результати досліджень традиційного архітектури в культурному ландшафті спільної робочої групи вишу та лісотехнічного університету на території НПП «Синевир».

Про нас

Про збереження історичного агроландшафту села Урич та роботу Державного історико-культурного заповідника «Тустань» розповів його директор Андрій Котлячук.

Міжнародна виставка та круглий стіл «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності» відбулися в рамках однойменного проекту, який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Інвестиції в людей».

23.12.2015 р.

Опубліковати в twitter.com