У рамках проекту «Збереження Карпатських пралісів» НПП «Синевир» передано автомобіль «Рено»


Про нас

Напередодні новорічних свят в НПП «Синевир» відбулася робоча зустріч директора установи Миколи Дербака з керівником Українського товариства охорони птахів Олегом Дудкіним і координатором проекту «Збереження Карпатських пралісів» Ольгою Яремченко. Обговорювалися подальші заходи, які намічено реалізувати наступного року в рамках згаданого проекту. Особливо актуальним є питання розширення парку за рахунок урочища Кам’янка, де зосереджено 575 га букових пралісів. Це справа не проста, але парк вже провів значну працю на шляху втілення задумів щодо охорони цінних природних ділянок. Про особливості даної діяльності розповів заступник директора парку з науково-дослідної роботи Юрій Тюх, який наголосив, що гора Кам’янка цінна не лише пралісами, але й рідкісними видами флори і фауни.

Після робочої зустрічі Олег Дудкін вручив Миколі Дербаку ключі від нового автомобіля «Рено». Машину передано для Національного природного парку «Синевир» у рамках проекту «Збереження Карпатських пралісів», який впроваджується Українським товариством охорони птахів у партнерстві та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

Олег Дудкін побажав НПП «Синевир» процвітання, а також надалі активно працювати задля збереження природи. Микола Дербак подякував представникам проекту за цінний подарунок, який неодмінно стане у нагоді при здійсненні природоохоронних заходів.

Нагадаємо, що проект «Збереження Карпатських пралісів» впроваджується на території 9 національних парків, зокрема, й у НПП «Синевир». Головним завданням проекту є збереження Карпатських пралісів і старовікових лісів шляхом розширення територій покриття цих цінних лісових масивів національними природними парками.

22.12.2015 р.

Опубліковати в twitter.com