Про альтернативу живій ялинці на новорічні свята спілкувалися працівники НПП «Синевир» зі школярами


Про нас Про нас

Важливою складовою екологічної акції «Новорічна ялинка» є просвітницька робота, зокрема з молоддю. Тематичне еколого-освітнє заняття недавно провели працівники НПП «Синевир» у Негровецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Для учнів подібні зустрічі дають глибоке моральне та виховне значення, оскільки навчають бути уважними до навколишнього світу та виховують бережливе ставлення до лісових насаджень. Під час заняття учні дізналися про користь та значення ялин, про наслідки від їх вирубування. Створити святкову атмосферу на Новий рік, не завдаючи природі шкоди, дуже легко. Для цього достатньо живу ялинку замінити штучною чи створити гарну новорічну композицію.

Про нас Про нас

Разом з учнями працівники парку виготовили новорічну ялинку із гофрованого паперу та маленькі сувенірні ялинки із кольорового паперу, які чудово прикрасили шкільні класи.

Працівники парку намагалися показати приклад як можна створити радісну атмосферу свята без шкоди для лісу. Природоохоронці закликають слідувати цьому прикладу усіх і таким чином вберегти хвойні насадження від вирубок.

17.12.2015 р.

Опубліковати в twitter.com