Підкорення зимових вершин в НПП «Синевир» стає все більш популярним серед туристів


perv.jpg     perv2.jpg

Зазвичай пік туристичного сезону в Національному природному парку «Синевир» припадає на літній період. Проте чимало завзятих любителів походів в гори, незважаючи на холод та сніг, прагнуть підкорити мальовничі вершини зимою. Днями троє таких туристів – екстремалів зі Львова піднялися на Дарвайку - надзвичайно красиву гору в селі Колочава, висотою 1501 м. У такий спосіб молоді люди вони вирішили відмітити День Святого Валентина.

«Нам схотілося в цей день зробити щось таке, щоб запам’яталося надовго, щось незвичайне, - розповідає турист Богдан. - От і у нас вийшов вельми нестандартний День Валентина. Поки інші молоді люди сиділи в затишному і теплому кафе та пили вино, ми пощастило побачити незрівнянний карпатський краєвид. Враження - незабутні, коли ти підкорюєш таку мальовничу гору з чудернацькою назвою Дарвайка. Нам пощастило, що взагалі встигли на неї вийти, адже підйом почали лише о 14 годині. Коли піднялися на вершину , то сонце вже почало заходити. Важко знайти слова, щоб описати, які гарні зимові Карпати оповиті сяйвом сонця, що опускається за гори, і забирає останні червонуваті промені із засніжених вершин. Світлини,які ми зробили наверху, неймовірні. Раніше навіть не уявляв, що можна дертися у таке високогір’я взимку і не розумів для чого. Тепер знаю: гоhи зимою не менш красиві, аніж влітку».

Попри те, що підйом на гору був вельми важким, ноги весь час грузли в кучугурах снігу, молодих туристів це не лякає – заради мальовничого гірського краєвиду вони готові підніматися на зимові вершини ще не один раз.

perv.jpg perv.jpg

perv.jpg perv.jpg

19.02.2015 р.


Опубліковати в twitter.com