На Різдвяні свята в НПП «Синевир» гостювала молодь зі Сходу України


Про нас Про нас

Війна на Сході України залишає болючі рани у душах людей. Це лихо зачепило й дітей, які, ще зовсім юні, на власні очі бачили весь жах війни. Та Різдво здатне творити чудеса. У це не безпідставно вірить багато людей. З надією у серці на кінець війни та процвітання України, приїхали на цьогорічні Різдвяні свята в Закарпатську область школярі зі Станично-Луганського району. Святкова програма і захоплюючі екскурсії відкрили молоді нову Україну, не ту, про яку розповідають російські пропагандисти.

Про нас Про нас

Гостинно зустріли молодь працівники НПП «Синевир». Вони тепло вітали дітей у візит-центрі установи, де розповіли про дивовижну природу Горган, особливості роботи національного парку, закликали берегти довкілля. Екскурсія музеєм викликала чимало питань у гостей, на які екскурсоводи дали вичерпні відповіді. А от знайомство з мешканцями реабілітаційного центру бурих ведмедів стало справжньою родзинкою подорожі до НПП «Синевир», адже більшість школярів ще ніколи не бачили живих ведмедів. Тут їх аж 18. Щоправда, усіх побачити не вдалося, бо деякі з них залягли у зимову сплячку, а деякі гуляли просторим вольєром.

Про нас Про нас

Та яке Різдво без колядок? Тож подарувати молоді з Луганщини незабутні враження від колядування, до візит-центру прийшов досвідчений гурт колядників Преображенської церкви села Свобода на чолі з отцем Ігорем Бембилом. Вони організували справжній різдвяний концерт, який, напевно, запам’ятається назавжди кожному юному гостю свята.

11.01.2016 р.

Опубліковати в twitter.com