Національному природному парку «Синевир» – 25 років


Про нас
Наукова та природоохоронна громадськість краю у ці зимові дні відзначає 25-річчя з дня створення Національного природного парку «Синевир». Створення першого національного природного парку у Закарпатті – стало значущим етапом розвитку природно-заповідної справи в регіоні. Через досягнуті наукові результати співробітників нацпарку установу знають в усій Україні та за кордоном. Вагому роль установа відіграла й у тім, що область має статус лідера серед регіонів нашої держави за показником заповідності.

Ми знаємо та високо цінуємо зусилля керівництва та наукових співробітників НПП «Синевир», які докладають максимум зусиль для забезпечення ефективної охорони унікальних природних об’єктів, збереження важливих елементів культурного ландшафту, археологічних, історичних та архітектурних пам’яток, культурну самобутність місцевих громад. Нині провідні науковці України висловлюють своє бажання долучитися до справи удосконалення науково-дослідної, рекреаційної та еколого-освітньої діяльності установи. Результати втішають. На сьогодні визнано вагоме значення пралісів НПП «Синевир» та запропоновано віднести їх під особливий режим охорони.

Переконаний, що колектив НПП «Синевир» продовжуватиме свою діяльність, що у свою чергу сприятиме впровадженню нових наукових підходів у природоохоронну справу краю та практику сталого природокористування!

З найщирішими побажаннями директор департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації Юрій ШПОНТАК

09.01.2014 р.


Опубліковати в twitter.com