Юні краєзнавці вивчають літературу рідного краю


Про нас Про нас

Вже кілька років поспіль НПП «Синевир» співпрацює з гуртком «Літературне краєзнавство» Міжгірського районного Будинку дитячої творчості, який діє при Синевирській ЗОШ I-III ст. Спільно з юними краєзнавцями працівники національного парку часто проводять екологічні заняття, семінари та акції.

Нещодавно чергове відкрите заняття на тему «Література рідного краю. Віра Фесенко» пройшло на базі Синевирської ЗОШ I-III ст. Даний захід представляла відома на Міжгірщині поетеса, член Національної спілки журналістів України, відмінник освіти України, автор багатьох поетичних книжок - Віра Григорівна Фесенко. Вона розповіла юним краєзнавцям про свій творчий шлях, багато уваги приділила презентаціям книжок, згадала чимало цікавих моментів свого життя, які втілила в поетичних збірках поезій «Березнева рапсодія», «На семи вітрах», «Світозар, легенди про замки Закарпаття» та інших. Поділилася з учнями своїми новими ідеями, творчими задумами.

Про життєвий та творчий шлях поетеси Віри Фесенко розповіла за допомогою презентації і керівник гуртка Іванна Полажинець.

Цікавим видовищем було виконання учнями літературно-музичної композиції «Синевирське озеро» із збірки «На семи вітрах».

Далі юні краєзнавці декламували вірші поетеси, які розчулили і саму аворку, і всіх присутніх. Адже такі зворушливі твори про матір, рідних, яких вже немає в живих, не можуть залишати байдужими.

В свою чергу Віра Григорівна подякувала всім шанувальникам за приємну зустріч і пообіцяла порадувати ще не однією збіркою.

На завершення від імені всіх присутніх керівник гуртка Іванна Володимирівна побажала поетесі реалізації творчих задумів та нових книг.

10.12.2015 р.

Опубліковати в twitter.com