Підгодівля птахів та диких тварин взимку – обов’язок кожного!!


Про нас Про нас

Черговий еколого-освітній захід на тему: «Необхідність охорони та підгодівлі птахів і диких тварин взимку» працівники НПП «Синевир» провели з учнями 5-х класів Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст. Незважаючи на те, що надворі все ще зберігається плюсова температура, підгодівля зимових мешканців в цей період дуже важлива.

На початку заняття працівники установи обговорили з учнями необхідність охорони та підгодівлі зимуючих пташок. В ході бесіди учні визначали, коли потрібно починати підгодівлю, дізналися про різноманітні способи виготовлення найпростіших годівниць та підручні матеріали, які для цього використовують. Поговорили про те, які корми впродовж зими можна класти до годівниць, а що категорично заборонено, до яких наслідків приведе недотримання підгодівлі пташок, серед яких найголовніша – загибель багатьох видів.

Підгодівля диких тварин має теж надзвичайно велике значення, оскільки як і пташкам, звірам у люті холоди важко знайти собі їжу. Про підгодівлю диких тварин мають дбати не діти, а дорослі. Тому за цим важливим завданням у Національному природному парку «Синевир» стежать інспектори природоохоронних науково-дослідних відділень. Вони постійно наповнюють годівниці сіном та кормовими віниками, які заготовляють заздалегідь.

Також працівники еколого-освітнього відділу НПП «Синевир» провели з учнями цікаву екологічну гру, у якій кожен записував на клаптику паперу один, на його думку найкращий, корм для пташок та диких тварин.

В кінці заняття учні отримали цікаві пізнавальні листівки та пообіцяли робити таку просту, але надзвичайно важливу справу – егулярно підгодовувати та охороняти пташок.

08.12.2015 р.

Опубліковати в twitter.com