Ведмідь Беня повністю реабілітувався і вперше заліг у зимову сплячку


Про нас

З настанням перших морозів, клишоногі мешканці Центру реабілітації бурих ведмедів НПП «Синевир» почали залягати у зимову сплячку. Цьогоріч всіх випередив ведмідь Беня, який за своє життя ще ніколи не спав зимою. Вже другий тиждень бурий не виходить з лісу на кормовий майданчик, що є дуже дивним для нього, адже попоїсти Беня любив чи не найбільше за всіх.

Раніше ведмідь жив у цирку, у поганих умовах, а тодішні власники довели тварину до важкого дистрофічного стану, у нього спостерігались хвороби з порушенням обміну речовин. Окрім голодування, ведмедя ставили ще й на розжарену плиту, щоб той почергово перебирав ногами і таким чином вчився танцювати. Після цього лапки у нього були обпечені.

Важке і голодне життя до Бені закінчилося, коли він у травні 2012 року був привезений з м. Козятин Вінницької обл. до реабілітаційного центру НПП «Синевир». Після тривалої реабілітації він став інший - добре харчується, набрав вагу, купається у басейні і грається з іншими ведмедями. І головне – він позбувся психічних розладів, перестав нервово кивати головою чи перебирати лапами,коли чув музику. Зимовий сон є ще однією ознакою поверення ведмедя до здорового життя та ознакою реабілітації його природних інстинктів.

04.12.2015 р.

Опубліковати в twitter.com