НПП «Синевир» взяв участь у вебінарі “Зв’язки національних парків з громадськістю та ЗМІ: українські реалії"


Про нас
Працівники відділу екологічної освіти Національного природного парку «Синевир» взяли участь у вебінарі «Зв’язки національних парків з громадськістю та ЗМІ: українські реалії», який пройшов сьогодні, 26 грудня 2014 року з 10.00 до 12.00 год.

Організатор заходу – Громадська організація «Спілкування без кордонів». Вебінар організовано в межах проекту "Національний парк як осередок підвищення екологічної свідомості молоді" (підтриманий Швейцарським бюро спiвробiтництва).

Спікер вебінару , заступник голови ВГО "Національний екологічний центр України» Олексій Василюк зробив екскурс в історію становлення природно - заповідної справи в Україні та ознайомив із сучасними реаліями.

У другій частині виступу Олексій Василюк розповів про інформаційні завдання, функції та можливості національних природних парків, ознайомив із сучасними методами поширення інформації. Особлива увага була присвячена специфіці роботі із засобами масової інформації та особливостям поширення інформації через соціальні мережі.

26.12.2014 р.


Опубліковати в twitter.com