НПП «Синевир» взяв участь у міжнародній конференції «Методологія збереження та розвитку народної архітектури в культурному ландшафті»


Про нас Про нас

25-26 листопада у Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Методологія збереження та розвитку народної архітектури в культурному ландшафті», у якій взяли участь працівники НПП «Синевир».

Учасники заходу з України, Словаччини, Росії, Естонії обговорили питання збереження і відтворення історико-архітектурної спадщини в культурному ландшафті, впровадження новітніх архітектурних технологій в народне будівництво. Особливу увагу приділено тематиці збереження дерев’яної архітектури в національних парках, заповідниках, музеях просто неба.

Про нас Про нас

Працівники НПП «Синевир» презентували доповіді про особливості дерев’яної архітектури свого регіону і її збереження. Вони розповіли про роль дерев’яних церков у культурному ландшафті парку, а також про участь у міжнародному проекті «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності», який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Інвестиції в людей».

 

30.11.2015 р.

Опубліковати в twitter.com