Триває екологічна акція «Новорічна ялинка»


30.11.20161

З давніх-давен ялинки є обов'язковим атрибутом святкування Нового року та Різдва. Заради цього у світі вирубуються дерева площею багатьох десятків гектарів. Коли свята минають, ялинки викидають на смітник. Для лісу це обходиться дуже дорого.

Але створити відчуття свята, радісного очікування новорічних свят можливо й без знищення дерев. Альтернативою ялинці може стати власноруч виготовлений новорічний букет, композиція, виготовлені з гілок ялини тощо.

Вже традиційно, напередодні Нового року, починаючи з другої декади грудня, в НПП «Синевир» триває екологічна акція «Новорічна ялинка». Її мета – збереження життя лісових красунь, запобігання незаконному вирубуванню дерев, формування громадської думки щодо «ялинкової» проблеми, шляхом заміни їх на композиції тощо.

В рамках акції проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення, учнівські майстер-класи з виготовлення новорічних композицій.

Для забезпечення належної охорони хвойних насаджень від самовільних порубок на новорічні ялинки, працівники служби державної охорони ПЗФ усіх відділень парку перейшли на посилений режим охорони. У разі виявлення порушень щодо вирубки та перевезення новорічних ялинок, складатимуться протоколи про порушення природоохоронного законодавства. Незаконно зрубані дерева буде секвестровано.

26.12.2016 р

Опубліковати в twitter.com