На офіційному сайті НПП «Синевир» створено окремий розділ про культурний ландшафт


Про нас

У рамках міжнародного проекту «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності», що підтриманий Європейським Союзом, створено новий розділ на офіційному сайті НПП «Синевир», який інформує про цілі збереження культурного ландшафту.

НПП «Синевир» є партнером проекту, тож у розділі подано вичерпну інформацію про цінні об’єкти парку, зокрема, дерев’яні церкви – пам’ятки архітектури. Окремо розміщено відомості про греблю на Чорній ріці, звідки мужні плотогони колись сплавляли бокори до Тиси.

Не менш цікавими в архітектурному плані є цілий ряд гірських поселень в межах НПП «Синевир», які можна вважати живими музеями просто неба. Про те, як тут збереглася дерев’яна житлова архітектура, характерна для нашого регіону і чим вона цінна – подано відомості в окремій рубриці «Поселення. Традиції і сучасність». Переглянути розділ проекту «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності» на офіційному сайті НПП «Синевир» можна за цим посиланням: https://npp-synevyr.net.ua/archit/home.html

 

24.11.2015 р.

Опубліковати в twitter.com