Обладнання для туристично-інформаційних центрів


30.11.20161

На виконання обласної програми розвитку туризму на період 2016-2020 роки, в Національному природному парку «Синевир» функціонуватимуть 2 туристично-інформаційні центри: у Колочаві і Синевирі (Остріки). Для забезпечення належної роботи цих закладів у рамках згаданої програми недавно виділено 2 ноутбуки, 2 кольорові принтери, меблі тощо.

Основна мета діяльності туристично-інформаційних центрів – підтримка розвитку туризму в Національному природному парку «Синевир» і Закарпатській області загалом, надання вичерпної інформації туристам про рекреаційну інфраструктуру та можливості відпочинку в регіоні, поширення інформації про регіон з метою залучення якомога більше туристів і формування привабливого туристичного іміджу краю.

Національний природний парк «Синевир» щиро вдячний керівництву області та району за сприяння у наданні матеріально-технічних засобів для забезпечення ефективної роботи туристично-інформаційних центрів.

Загалом, реалізація обласної програми розвитку туризму на період 2016-2020 роки покликана створити систему, яка забезпечить зростання туристичних потоків, зменшити безробіття, зацікавити потенційних інвесторів у створенні туристичної інфраструктури на території краю, сприяти соціально-економічному розвитку регіону.

22.12.2016 р

Опубліковати в twitter.com