Еколого-освітня робота в НПП «Синевир» проводиться навіть з дошкільнятами


sadyk.jpg    sadyk2.jpg

Просвіта населення в НПП «Синевир» відіграє важливу роль в формуванні гармонійного співіснування суспільства та природи. Особлива увага звертається на роботу з молодим поколінням, оскільки саме діти є майбутнім нашої держави. Одним з напрямків роботи є проведення еколого-освітніх заходів з учнями початкових та середніх шкіл регіону та студентами.

Недавно працівники парку завітали до наймолодшої ланки нашого населення – дошкільнят. Зустріч з малечею проходила у Синевирсько-Полянському дошкільному навчальному закладі «Веселка», який очолює Ганна Підберецька. До речі, за підсумками Року дитячої творчості цей садок визнано найкращим дитячим закладом в сільській місцевості у Закарпатській області. Напрямок роботи з дітьми такого віку, без сумніву, є дуже важливим, адже дитина формує свій світогляд ще з раннього дитинства. Діти в такому віці визначають для себе поняття «добре» та «погано», формують ту першооснову поведінки та характеру, яка супроводжуватиме їх протягом усього життя.

Фахівці з екологічної освіти НПП «Синевир» провели заняття з вихованцями закладу у формі гри. Основною метою зустрічі стало вдосконалення знань дітей про живу і неживу природу. Під час гри «Плаває, літає, бігає» малеча зображала способи пересування звірів. Гра «Юні знавці» ознайомила їх із особливостями зовнішнього вигляду, поведінки та середовища проживання. Діти слухали повчальну казочку, яка закликає до бережливого ставлення до природи. Найбільш цікавою для дітей була гра «Відгадай хто я?». Діти ставали в коло, передаючи один одному іграшку, по черзі відгадували загадки про тварин. Хто відгадав залишався в колі і продовжував грати, а хто не знав відгадку, покидав гру. В кінці визначався переможець. Наприкінці зустрічі малеча отримала у подарунок кольорові ілюстрації із зображенням тваринок.

Невдовзі планується укласти між НПП «Синевир» і дошкільними закладами регіону угоди про співпрацю у напрямку екологічної освіти, яка дозволить в подальшому розвивати цю діяльність.

sadyk4.jpg    sadyk3.jpg

15.12.2014 р.


Опубліковати в twitter.com