НПП «Синевир» прийняв участь у навчальному тренінгу з рекреації


cv2.jpg    cv3.jpg

2-8 грудня у м. Київ на базі санаторію «Пуща-Озерна» відбувся навчальний тренінг на тему «Організація рекреаційної та еколого-туристичної діяльності установами природно-заповідного фонду України». Організатором тренінгу є Всеукраїнська громадська організація «Асоціація природоохонних територій України». Від НПП «Синевир» участь у тренінгу взяла інженер з рекреації Світлана Ігнатюк.

Під час тренінгу проведені лекції на різноманітні теми, а саме: «Планування рекреаційної та еколого-туристичної діяльності на території установ ПЗФ України», «Організація та створення рекреаційної інфраструктури на території установ ПЗФ України», а також «Залучення фінансових і матеріальних ресурсів для організації рекреаційної та еколого-туристичної діяльності установами ПЗФ».

Родзинкою тренінгу були так звані творчі майстерні, круглі столи, на яких учасники обмінювалися досвідом, переглядали фільми, презентації про національні парки. Також цікавою складовою були практичні виїзні заняття у музей води (м. Київ) та заняття на базі РЛП «Міжрічинський» (Чернігівська обл.).

Підсумком семінару були випускні роботи та отримання сертифікатів про проходження навчання.

cv.jpg

10.12.2014 р.


Опубліковати в twitter.com