З турботою про мешканців Реабілітаційного центру бурих ведмедів


25.07.20161 25.07.2016

12 грудня директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак зустрівся з екс-міністром екології та природних ресурсів України Ігорем Шевченком, екс-заступником міністра Ганною Вронською.

Головною метою зустрічі стало обговорення питань, що стосуються функціонування Реабілітаційного центру бурих ведмедів НПП «Синевир». Директор установи Микола Дербак подякував за прискіпливу увагу до центру та інформував про сучасний стан спеціалізованого закладу для клишоногих, який став для цих тварин надійним домом.

Ігор Шевченко цікавився долею двох ведмежат, яких у травні 2015 року бориспільські митники вилучили у контрабандистів. Клишоногих було виявлено в багажному відділенні серед речей пасажирів, що прямували до Дубаї (ОАЕ). Тварини були запаковані у контейнерах в дорожніх сумках.

09.08.20161 25.07.2016

Після вилучення, ведмедики живими і здоровими потрапили у Реабілітаційний центр бурих ведмедів НПП «Синевир». Тоді їхній вік становив близько 3 місяців. Про те, як склалася їхня подальша доля розповів Микола Дербак. Він зазначав, що тварини у хорошому стані, здорові, виросли. Вони дуже полюбляють купатися і гуляти разом по просторому вольєру. Загалом, тварини у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів живуть у напіввільних умовах на площі 12 га. Потрапляючи у центр, вони проходять обстеження ветеринара, необхідні щеплення і лікування, відтак – комплекс заходів з адаптації до нових умов.

14.12.2016 р.

Опубліковати в twitter.com