Працівники НПП «Синевир» провели еколого-освітній захід орнітологічної тематики


Про нас Про нас

Виховувати підростаюче покоління із любов’ю до природи та бережливим ставленням до довкілля варто починати з раннього віку. Еколого-освітні заходи, які проводять працівники Національного природного парку «Синевир», мають основну мету – виховати екологічно свідомих та відповідальних особистостей, формувати в них екологічну культуру поведінки, прививати дітям любов до природи, прагнення берегти, примножувати її.

Оскільки зима вже не за горами, днями працівники відділу екологічної освіти провели з учнями Колочавської ЗОШ №1 черговий еколого-освітній захід на тему: «Птахи взимку, їх охорона і пігодівля». Протягом заняття дітям розповіли про птахів, які залишаються зимувати у наших краях і про способи їх підгодівлі. Зокрема, наголосили на необхідності виготовлення годівничок, які потрібно регулярно поповнювати кормами. А щоб юннати знали, яку саме їжу варто давати пернатим, екологи парку роздали всім «шпаргалку» із потрібним переліком харчів. Дітям також розказали про те, як підгодовують взимку диких тварин і птахів у НПП «Синевир».

Про нас Про нас

Щоби продемонструвати свою роботу із учнями у плані охорони природи, заступник директора з виховної роботи Колочавської ЗОШ № 1 Василь Глеба експромтом організував виставку дитячих годівничок та шпаківень, які виготовили учні 3 «А» класу разом із батьками та вчителем трудового навчання Іваном Секерешом.

«Минулого року ми провели природоохоронну акцію з дітьми і дали всім завдання вдома з батьками виготовити годівничку. Результати нас вразили – учні принесли десятки годівничок найрізноманітнішої форми та матеріалів. Всі вони вже понад рік висять на деревах біля нашої школи», - розповідає класний керівник 3 «А» класу Галина Сюгай .

На завершення еколого-освітнього заходу, працівники НПП «Синевир» подякували педагогам та учням Колочавської ЗОШ №1 за співпрацю і закликали разом дбати про природу.

 

10.11.2015 р.

Опубліковати в twitter.com