Подорож на гору Негровець не залишить байдужим нікого


Про нас Про нас

Йдучи назустріч гірським хребтам Карпат, мандрівники щораз переживають приємне хвилювання, адже не часто доводиться підніматися на вершини, котрі, здається, торкаються піднебесних хмар. Гора Негровець, що в НПП «Синевир», вражає неймовірно красивим ландшафтом, щедрою рослинністю і густим осіннім туманом.

В підніжжі гори могутні дерева… Високі, товстелезні, а крони вже пожовтіли, місцями стали рудими, тож здаля видаються золотими. Осінь зробила свою революцію у природі. Та це ще лише початок, бо незабаром вона оголить дерева. Такі закономірності природи. Поки ж золотоголові буки ще шумлять своїм листям, у нас є нагода любуватися їх красою.

Про нас Про нас

Подолавши ліс, виходимо на полонину, що є підніжжям гори Барвінок. Вона вкрита вже пожовклим білоусом. Хребет Барвінка виявився доволі гострим. Тут і вітер дме сильніший та холодніший, але під час привалу від нього можна сховатися. Здавалось би, де, адже навіть дерев тут немає? Але ж вітер дме лише з однієї із сторін хребта.

Піднімаючись до самої вершини г. Негровець, входиш, наче в хмари. На самій вершині встановлено табличку з написом: «Г.Негровнць,1709 м. н. р. м ».

На Негрівці є кілька маленьких озер, які, наче оазис серед пустелі, постають перед мандрівниками. Через посуху одна така водойма залишила по собі лише потрісканий мул, а от інше озеро, що розкинулось у долині, в східному підніжжі гори, не висихає ніколи. Вода у ньому майже завжди знаходиться на однаковому рівні. Ймовірно, окрім атмосферних опадів, воно живиться й підземним джерелом.

Подорож на гору Негровець не залишить байдужим жодного мандрівника. Подорожуйте і збагачуйтесь новими враженнями від краси Карпатських гір.

 

04.11.2015 р.

Опубліковати в twitter.com