Безпека руху – важлива справа


Про нас
З 12 по 18 листопада по всій Україні стартував тиждень безпеки дорожнього руху. Ця масштабна акція під егідою ООН в Україні проходить вже втретє. Метою даного заходу є профілактика дорожньо-транспортних пригод.

За даними правоохоронців, щодня в Україні реєструється близько 70 дорожньо-транспортних пригод, в яких у середньому гинуть 14 громадян, а близько 100 – отримують травми. У цьому році в ДТП уже загинуло близько 4 тисячі людей.

З метою недопущення дорожньо-транспортних пригод та дотримання техніки безпеки дорожнього руху 17 листопада в НПП "Синевир" відбулася нарада. Начальник ВДАІ Міжгірського РВ УМВС Р. Лихтей зустрівся з водіями установи для обговорення важливих питань дорожнього руху, основних причин їх виникнення і можливостей їх уникнення.

В першу чергу він подякував водіям Національного природного парку «Синевир» за хороше керування транспортними засобами, за дотримання правил особистої безпеки – користування пасками безпеки, мотошоломами. Також відзначив, що водії парку є досить уважними на дорозі, не порушують правил дорожнього руху, не розмовляють по мобільному телефону під час керуванням автотранспортом. Р.Лихтей висловив сподівання, що водії і надалі будуть дотримуватися вимог правил дорожнього руху.
22.11.2012 р.