Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Держекоінспекція, НПП «Синевир» та правоохоронці проводитимуть спільні рейди, щоб запобігти порушенням природоохоронного законодавства

Ялинка – символ новорічно-різдвяних свят. Традиція хороша, якщо не порушувати природоохоронне законодавство. Є спеціальні ділянки, де вирощують ялинки для Нового року. Багато людей прикрашають новорічне дерево у горщику. Найбільш екологічно свідомі надають перевагу штучній ялинці або створюють новорічний букет з гілок хвойних дерев. Тобто, святковий настрій і затишок у домі можна створити без порушення природоохоронного законодавства. Хто ж наважиться на незаконні самовільні рубки ялинок, того очікують штрафи.

У НПП «Синевир» вже стартувала екологічна акція «Збережи ялинку». У ході цього заходу співробітники служби державної охорони ПЗФ парку, разом з представниками Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та правоохоронцями проводять рейди з метою забезпечення належної охорони насаджень від незаконних рубок деревини на новорічні ялинки. Служба державної охорони ПЗФ НПП „Синевир” перейшла на посилений режим охорони.

Передбачається ряд додаткових природоохоронних заходів. У всіх відділеннях та заїздах в урочища встановлені шлагбауми, проводиться цілодобове патрулювання території. Охоронці КПП „Остріки” ретельно перевіряють автомобільний та гужовий транспорт на предмет перевезення незаконно зрубаних ялинок. З населенням проводиться роз’яснювальна робота.

НПП «Синевир» закликає не вдаватися до самовільних рубок молодняка хвойних насаджень, а надавати перевагу штучним ялинкам або новорічним букетам. Подбаймо про майбутнє лісу разом!

10.12.2018 р.