Науково – навчальний центр «Синевир» розбудовує свою інфраструктуру

  

  rc.jpg

Науково-навчальний центр «Синевир» Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, що розташований у селі Колочава, на території НПП «Синевир» щороку приймає сотні студентів вишу для проходження практики. Майбутні біологи, географи, екологи, менеджери по туризму тощо мають надзвичайно багатий матеріал для вивчення на території національного парку. Наступного року керівництво вишу планує розширити контингент студентів-практикантів і сюди приїжджатиму ще й історики, журналісти, філологи та інші.

Для проживання студентів університет створив якнайкращі умови в НЦЦ «Синевир». Днями тут добудували ще один житловий корпус для 32 осіб. Відкривали новобудову ректор Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко, проректор вишу Олег Падалка, радник ректора з міжнародних питань Микола Бойчук та директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Відтепер НЦЦ «Синевир» має можливість прийняти для одночасного проходження практики 80 студентів. Також в рамках проекту «Зелений університет» до весни тут планують звести ще три двохмісні будиночки, побудувати футбольне, волейбольне,баскетбольне поля та тенісний корт.

    

25.11.2014 р.


Опубліковати в twitter.com