Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У НПП «Синевир» впроваджено електронний облік деревини

З лютого всі лісокористувачі України мали запровадити електронний облік деревини – таке доручення уряду. В зв´язку з цим у НПП «Синевир» відбувся семінар-навчання з інженерно-технічними працівниками парку, представниками ПОНДВ та відділу ВПР. Захід провів співробітник державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Олег Тисяк.

Мета семінару: навчання та дотримання вимог законодавства і відомчих нормативних документів під час роботи у природоохоронних науково-дослідних відділеннях при проведенні електронного обліку деревини.

Навчання включало ознайомлення з системою обліку, внесення відповідних даних до неї при різних фазах виконаних робіт, починаючи від заготівлі деревини, завершуючи відпуском до споживача.

Впровадження електронного обліку деревини суттєво полегшить паперову роботу, спростить її ведення; внесені дані в автоматичному режимі будуть оброблятися та вноситися до відповідних форм звітності за допомогою програмного забезпечення системи.

За отриманими даними звітів буде сформовано онлайн-карту руху деревини, яку зможуть простежувати всі бажаючі, підключившись до відповідного сайту в Інтернеті.

11.02.2020 р.