Озеро Синевир – у трійці улюблених об’єктів туристів на Закарпатті


syn.jpg     syn2.jpg

Одне із семи природних чудес України - озеро Синевир - увійшло у трійку топ-місць, що найбільше подобаються туристам на Закарпатті. Про це повідомили туристичні оператори України, які включили природний об’єкт до своїх численних турів. В інтерв’ю обласній газеті «Закарпатська правда», керівники турфірм розповіли, що озеро Синевир займає друге місце у десятці найпопулярніших об’єктів для туристів. Перше місце зайняла долина нарцисів біля Хуста, яка цвіте два тижні у травні.

Озеро Синевир є тим природним об’єктом, на красу якого не впливає пора року – воно гарне завжди. Світлини на фоні одного з природних чудес України завжди є окрасою будь-якої фотогалереї. Тому не дивно, що на сторінках у соцмережах користувачі дуже часто виставляють знимки із озера, а серед весільних фотографів регіону це місце для фотосесій є найпопулярнішим.

Популярність туристичних об’єктів та маршрутів серед відвідувачів визначають низка факторів. Природні дива, окрім первозданної краси, повинні мати і облаштовану інфраструктуру, і зберігати чистоту території. Тоді вони не втрачають інтерес і завжди матимуть численних відвідувачів. За порядком на озері Синевир стежать працівники НПП «Синевир», які роблять все можливе, аби відпочинок туристів біля водойми був максимально комфортним і залишав лише приємні враження.

29.01.2014 р.


Опубліковати в twitter.com