2013 рік оголошено Міжнародним роком співробітництва для збереження води.


vod1.jpg     vod2.jpg

З огляду на те, що вода має вирішальне значення для добробуту, сталого розвитку та охорони здоров’я людини, за рішенням Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 2013 рік оголошено Міжнародним роком співробітництва для збереження води.

В цьому році за пропозицією Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом: «Водно-болотні угіддя зберігають воду». Його основною метою є підвищення обізнаності людей щодо взаємозалежності між водою і водно-болотними угіддями, забезпечення справедливого розподілу води між різними групами користувачів цих ресурсів. Водно-болотні угіддя – ресурс, який має величезне наукове, соціально-економічне, культурне значення, а їх втрата є непоправимою шкодою.

Враховуючи це, у НПП «Синевир» зараз проводиться екологічна акція з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь, яка має за мету інформувати громадськість про важливість бережливого ставлення до водойм. Нагадаємо, що Закони України про охорону природи забороняють викидати у водойми шкідливі відходи й стічні води, вирубувати ліси навколо водойм тощо.

Пам’ятаймо, що хоч відтворювальні сили природи величезні, але вони потребують розумної підтримки людини. Тому, приймаючи будь-яке рішення, перш за все варто подумати про можливі наслідки природних змін, їх вплив на клімат, людину, тваринний і рослинний світ.

vod3.jpg     vod4.jpg

31.01.2013 р.


Опубліковати в twitter.com