Залучення іноземних інвестицій – одна зі складових розвитку Міжгірського району


Про нас

Залучення іноземних інвестицій на Міжгірщину – одна зі складових розвитку району. Найбільшу зацікавленість до Верховини проявляє Чеська Республіка. У цій країні добре знають про наш край, особливо про Колочаву, де колись жив чеський письменник Іван Ольбрахт. Для формування позитивного іміджу нашого краю у Чехії чимало зробив голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Худинець, який впродовж багатьох років відвідує цю країну, веде переговори з інвесторами. До речі, він вільно володіє чеською мовою, має дипломатичний хист, тож на відповідному рівні спілкується з закордонними колегами. Ділові контакти має навіть серед високопоставлених політиків Чехії та організацій, які займаються грантовими проектами Європейського Союзу.

«Залучення інвестицій у Міжгірський район, а також впровадження грантових проектів європейських фондів – це один з ключових аспектів, який повинен сприятливо позначитися на розвитку краю», - каже Василь Худинець.


Про нас

«До речі, минулого тижня Василь Іванович привіз з Чехії вартісне медичне обладнання від меценатів для Міжгірської райлікарні. Ще раніше, коли очолював Колочавську сільську раду, залучив значні інвестиції для обладнання дошкільних навчальних закладів цього села, місцевої амбулаторії, школи тощо. Невдовзі планує організувати ще ряд проектів, які дадуть позитивний імпульс для розвитку всього району. Передусім, це стосуватиметься соціальної сфери, туризму, культури, удосконалення інфраструктури. Переговори з закордонними партнерами з цього приводу Василь Худинець веде ледь не щодня, тож результати не змусять себе чекати.

 

22.10.2015 р.

Опубліковати в twitter.com