«Дороги у Міжгірському районі вже ремонтують», - запевнив голова Міжгірської РДА Василь Худинець


Про нас Про нас

У понеділок, 12 жовтня Національний природний парк «Синевир» відвідали голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та голова Міжгірської районної державної адміністрації ВасильХудинець. Очільник області та керманич району відвідали візит-центр природоохоронної установи, ознайомилися із роботою парку та зустрілися із його працівниками.

Під час зустрічі було обговорено низку питань, які важливі як для функціонування НПП «Синевир», так і для всього Міжгірського району. Зокрема, найбільше уваги приділилил обговоренню катастрофічного стану доріг у районі.

Про нас Про нас

«Я часто їжджу по області і, на жаль, доріг у поганому стані є багато. Ми намагаємося докласти всіх зусиль і виділити кошти для їх ремонту», - наголосив Геннадій Москаль.

Голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Худинець доповнив, що у районі повним ходом йде ремонт деяких доріг.

«На дороги у Міжгірському районі виділено 3,5 мільйонів гривень, - розповідає Василь Худинець. - Зараз вже розпочато поточний ямковий ремонт доріг Долина – Хуст – Вучкове - Торунський перевал , Синевир-Колочава-Мерешор та Синевир-Синевирська Поляна. Через погану погоду, роботи тимчасово припинили, але днями обіцяли потепління і вони одразу ж продовжаться».

16.10.2015 р.

Опубліковати в twitter.com