Львівським студентам презентували Синевирський національний природний паркНПП «Синевир» представив свої туристичні можливості на ярмарку рекреаційного туризму у Львові

ecozach.jpg    ecozach2.jpg

Українсько-польський ярмарок рекреаційного туризму у Львові, що відбувся 5-6 листопада, відвідали численні гості з різних куточків України, Польщі та чимало львів’ян. Багато серед відвідувачів було студентів львівських навчальних закладів, зокрема, Львівського національного університету ім.І.Франка.

Для прикладу, студенти географічного факультету франкового університету в рамках лекції по екологічному туризму, відвідали стенд Національного природного парку «Синевир» разом із викладачем Юрієм Зінько.

Спудеїв цікавила різноманітна інформація про парк, зокрема, вони питали про еколого-освітню діяльність установи, розвиток екологічного туризму на теренах парку, наявність екологічних стежок тощо. Фахівець зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ НПП «Синевир» Марія Шетеля презентувала студентам ЛНУ ім.І.Франка природоохоронну установу, розповіла про основні напрями діляьності парку, акцентувавши увагу на екологічних напрямках. Особливо відвідувачів зацікавили праліси національного парку, щодо яких у студентів було чи не найбільше запитань. Інтерес виявили спудеї і до Реабілітаційного центру бурих ведмедів, про який вони вже раніше чули неодноразово, розпитували про славнозвісне озеро Синевир та цікаві місця для туристів на території національного парку.

Вкінці презентації студенти вручили еколого-освітній часопис «Синій Вир» та інформаційні буклети про установу.

12.11.2014 р.


Опубліковати в twitter.com