Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У НПП «Синевир» волонтери провели навчальні тренінги та екологічну акцію

У рамках проекту «Міжнародний волонтерський обмін», двадцять волонтерів з України, Німеччини, Молдови та Білорусі в національному природному парку «Синевир» провели тренінги для працівників установи та масову екологічну акцію.

«Carpathians calling» – це десятиденна міжнародна волонтерська програма, учасники якої своїми знаннями прагнуть покращити ситуацію із розвитку сталого туризму в Карпатах, визначити проблеми природно-заповідних територій і допомогти їх вирішити»», – розповідає координатор проекту Ярина Вишенська».

Заступник директора НПП «Синевир» з наукової роботи, к.б.н. Юрій Тюх на зустрічі з волонтерами детально ознайомив їх з діяльністю установи, її структурою, функціонуванням відділів та природоохоронних науково-дослідних відділень. Відповідаючи на численні запитання учасників зустрічі, він також розповів про нагальні проблеми регіону.

Вислухали працівників природоохоронної установи, волонтери визначили ключові проблеми парку і провели воркшопи на теми комунікації, брендингу, піару, розвитку інтернет-ресурсів, виробництва екопродукції, роботи в команді тощо. Напрацьовані результати і пропозиції з вирішення проблемних питань згодом надішлють до НПП «Синевир». Крім того, волонтери провели масову екологічну акцію, під час якої зібрали тверді побутові відходи.

09.11.2018 р.