Проведено навчання з службою державної охорони ПЗФ НПП «Синевир»


25.07.20161 25.07.2016

14 листопада в НПП «Синевир» відбулося навчання з службою державної охорони під керівництвом головного природознавця НПП «Синевир» Василя Шишиги. Він ознайомив присутніх про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 р. № 555 і від 12 травня 2007 р. № 724 та затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 756 «Про затвердження санітарних правил в лісах України».

«Сукупність виданих норм буде сприяти здійсненню заходів з поліпшення санітарного стану лісів, використанні лісових ресурсів тощо підприємствами, установами, організаціями та громадянами», - зазначив головний природознавець Василь Шишига.

Із заходами з поліпшення санітарного стану лісів, видами, обсягами, строками, місцями та особливостями здійснення заходів ознайомив присутніх начальник відділу державної охорони ПЗФ НПП «Синевир» Василь Субота. Він, зокрема, зазначив, що заходи з поліпшення санітарного стану лісів плануються здійснюються на основі матеріалів лісовпорядкування, а також санітарних та лісопатологічних обстежень, а в межах природно-заповідного фонду – відповідно до вимог проектів організації територій та об´єктів природно-заповідного фонду. Здійснення заходів з поліпшення санітарного стану лісів передбачає застосування найефективніших методів і технологій, запобігання негативному впливу на стан навколишнього природного середовища та максимально стислі строки їх здійснення з урахуванням специфіки, ступеня та періоду пошкодження насаджень, біології деревних порід, шкідників та збудників хвороб лісу, стану насаджень, наслідків аварій та стихійних лих тощо.

В ході обговорення взяли участь представники всіх ПОНДВ парку.

15.11.2016 р.

Опубліковати в twitter.com