Співпраця Міжгірщини та Торгового дому Угорщини продовжується


15.06.20161

11 листопада в селі Яноші Берегівського відбувся міжнародний форум зі співробітництва окремих районів Закарпатської області, підприємств виробничої галузі та виноробства з представництвом Угорського національного торгового дому в м. Берегово, представниками консульства цієї країни, які відповідають за торгово-економічний блок розвитку та співробітництва в Закарпатській області, представниками бізнесових кіл. Враховуючи партнерські стосунки Угорського національного торгового дому, Міжгірському району було запропоновано долучитися до цієї програми з метою продемонструвати окремі важливі економічні проекти, які розроблені в нашому краї, але потребують інвестицій.

Голова Міжгірської РДА Василь Худинець представив такі проекти, як глибока переробка низькосортної деревини, реконструкція заводу з розливу мінеральної води на ПП «Бінако» в селі Колочава, розвиток туризму, зокрема, зеленого, розбудова нового туристичного курорту в селі Пилипець; торкнувся питання утилізації сміття, знезаражування питної води, водовідведення, ознайомив присутніх з окремими проектами Національного парку «Синевир», що привернуло велику увагу бізнесових кіл Угорщини.

Представник Торгового дому Габор Кінч відзначив високий рівень презентації усіх представлених проектів від Міжгірщини і сказав, що, на його думку, роботу з впровадження окремих з них буде розглядатися ще в цьому році. У своєму виступі Василь Худинець наголосив на плідну роботу Міжгірського району з угорськими організаціями, зокрема, недавно підписана партнерська угода між Національним парком «Синевир» та угорським національним парком «Гортобать» уже сьогодні дає практичні результати.

Представники Торгового дому Угорщини запевнили міжгірську делегацію, що тільки тісна співпраця влади, бізнесу і громади, поєднуючи її з міжнародним досвідом та інвестуванням, будуть вигідні всім, – повідомляє начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Міжгірської РДА Василь Маркович.

14.11.2016 р.

Опубліковати в twitter.com