Проведено «круглий стіл»
«Круглий стіл» між працівниками відділу екологічної освіти НПП «Синевир» та НПП «Дністровський каньйон» відбувся на тему: «Еколого-освітня робота – пріоритетний напрямок діяльності в заповідних установах».
Учасники заходу презентували свої природоохоронні установи, їх структуру та напрями діяльності. Акцент в обговоренні поставили на еколого-освітню діяльність, яка є одним із пріоритетів для обох установах.
Працівники відідлів еколого-освітньої діяльності обмінялися досвідом, знаннями та напрацюваннями у цій сфері. Вони обговорили важливі екологічні проблеми своїх регіонів та способи їх вирішення.
«Найголовніше у нашій роботі – показати оточуючим, що ти любиш природу і бережеш її. Тоді навколо тебе гуртуватимуться люди, які поділяють ці інтереси і вчитимуть любити природу інших. Така робота є неоціненною і надзвичайно важливою», – резюмували учасники круглого столу.
03.12.2013 р.