Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Презентовано результати проекту

Недавно у Львові відбулася заключна зустріч у рамках реалізації проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України». Проект реалізовувався Фондом розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Участь в зустрічі взяли Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек та директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів Віктор Клід.

Учасники зустрічі – 14 громадських організацій зі Сходу та Заходу України – презентували результати своїх реалізованих мікропроектів. Серед них – проект з облаштування родовища мінеральних вод у Колочаві, який успішно реалізовано громадським об’єднанням «Товариство «Синій Вир» у партнерстві з національним природним парком «Синевир». Проект виконувався протягом липня – вересня 2018 року. За цей час проведено значні будівельні роботи, зокрема, вимощено природним камінням пішохідні доріжки та територію довкола витоку мінеральної води, викопано і оздоблено канави, реставровано дерев’яне укриття над джерелом, встановлено нову огорожу, лавки тощо. Національний природний парк «Синевир», який співфінансував проект, надав усі необхідні дерев’яні матеріали та розробив інформаційні стенди.

Мета проекту: зменшити негативне антропогенне навантаження на природний об’єкт шляхом його облаштування; провести активну еколого-освітню роботу з метою недопущення руйнування джерела у майбутньому.

05.11.2018 р.