У полі зору вчених – сучасний стан та перспективи збереження пралісів


Про нас
«Карпатські праліси в зоні національних природних парків: сучасний стан та перспективи збереження» – таку назву мала науково-практична конференція, яка відбулася у Яремчі 30-31 жовтня.

У роботі форуму брали участь Міхаель Бромбахер з Франкфуртського зоологічне товариства (Німеччина), Олег Дудкін, директор Українського товариства охорони птахів, Ольга Яремченко, національний координатор проекту «Збереження Карпатських пралісів», представники дев’яти національних природних парків Українських Карпат. НПП «Синевир» на конференції представляв заступник директора з науково-дослідної роботи, кандидат біологічних наук Юрій Тюх.

Головною метою зібрання вчених стала презентація результатів інвентаризації старовікових лісів і пралісів в зоні проектованого розширення територій національних природних парків Карпатського регіону, проведеної влітку цього року в рамках виконання проекту «Збереження Карпатських пралісів» та обговорення проблем збереження особливо цінних лісів Українських Карпат шляхом збільшення площі природно-заповідного фонду.

Нагадаємо, що в НПП «Синевир» виокремлено два кластери пралісів: Вільшансько-Квасовецький, площею 1873 га та Колочавсько-Синевирський, площею 2399,7 га. Недавно вони стали кандидатами на включення до списку природних об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

06.11.2014 р.


Опубліковати в twitter.com