НПП «Синевир» ініціював проведення творчого конкурсу серед школярів


Про нас
Національний природний парк «Синевир» розпочав проведення регіонального конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свою річку». Він проводиться з метою привернути увагу до існуючих проблем у сфері охорони водойм від забруднення побутовими та іншими відходами, формування активно свідомої позиції молоді щодо охорони довкілля, виховання високої екологічної культури, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді. Захід також сприятиме підвищенню інтересу молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері екології.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою, тобто відображати певні екологічні аспекти, особливо що стосуються чистоти річок. Свої малюнки школярі можуть подавати до 27 грудня 2013 року. Роботи оцінюватимуться по трьох вікових групах: перша – автори від 6 до 10 років; друга – від 11 до 14 років; третя – від 15 до 18 років.

Малюнки будуть виставлені для огляду на виставці у візит-центрі національного природного парку «Синевир», а підсумки оголошені навесні. Переможці творчого конкурсу отримають нагороди під час останнього дзвоника у своїй школі.

27.11.2013 р.


Опубліковати в twitter.com