Проведено юннатівську конференцію


yunat.jpg     yunat2.jpg

Недавно на базі Міжгірської районної станції юних натуралістів відбулася районна учнівська конференція "Сучасний підхід до еколого-натуралістичної та дослідницької роботи". Мета форуму – практична реалізація розроблених еколого-натуралістичних та дослідницьких проектів, а також залучення учнівської молоді до навчання у малу академію наук.

Участь у конференції взяли й працівники НПП «Синевир», які активно співпрацюють зі станцією юних натуралістів. Вони детально ознайомили молодь з цікавими підходами у справі вивчення довкілля, закликали учасників любити і берегти природу.

Юннати також поділилися своїм досвідом. Всі роботи школярів були цікавими та захоплюючими. Особливу увагу привернули доповіді "Вирощування органічної продукції на території Міжгірського району" (Кінаш Ганна, Міжгірська СЗОШ І-ІІІ ст.), «Рідкісні рослини у флорі НПП «Синевир» (Печкан Вікторія, Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст.) "Вивчення стану серцево-судинної системи школярів Новоселиської ЗОШ І-ІІІ ст" (Млавець Андрій, Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ст.) та інші. Чудово презентували свої роботи також Фіцколинець Лілія, Тихун Інна, Лемак Ельвіра, Гримут Вікторія, Пазина Аліна, Юрик Оксана. Більшість з цих учнів не раз ставали переможцями на обласних та всеукраїнських конкурсах і олімпіадах.

Працівники НПП «Синевир» побажали юннатам успіхів у майбутніх захистах наукових робіт, творчої наснаги і нових досягнень, а вчителям нових ідей і завжди підтримувати молодь у всіх добрих починаннях.

На завершення конференції відбувся виступ учасників фольклорного гуртка "Юні краєзнавці", який в черговий раз довів, що всі ми повинні бути захисниками природи. Для цього треба пам’ятати правило: від природи ми повинні не лише брати те, що нам потрібно, але й віддячувати їй, тобто берегти і охороняти.

22.11.2013 р.


Опубліковати в twitter.com