Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Міст в урочищі Ростока відновлено
5.074.png

Ростока - велике урочище на околиці Синевирської Поляни уздовж однойменної річки, яка є притокою Тереблі. Це значна територія НПП «Синевир», де на сотнях гектарів росте переважно хвойний ліс. Тут водиться ряд видів диких тварин. А ще урочище славиться щедрістю дарів лісу.

Від центральної дороги Ростоку розділяє річка Теребля, тому дістатися сюди автомобілем можна хіба що через міст. Саме над цим інфраструктурним об’єктом плідно потрудилися працівники Синевирсько-Полянського ПОНДВ на чолі з Миколою Суботою. Новий добротний міст до урочища, довжиною більше десяти метрів і шириною шість метрів, сприятиме працівникам парку успішно реалізувати природоохоронні і протипожежні заходи. Також Ростока є улюбленим місцем зупинки туристів. Для них тут споруджено ряд альтанок і обладнані місця для відпочинку.

5.074.png              

Особливо в нагоді новий міст став місцевим жителям, адже десятки синполянців в Ростоці мають земельні ділянки, де косять траву, садять картоплю, пасуть худобу... Ведення сільського господарства без належного з'єднання з центральною дорогою було б утруднено. Крім того через Ростоку пролягає один з шляхів до віддаленого присілка Синевирської Поляни Верхньої Буковинки, де знаходиться більше двадцяти дворів горян. До речі, гірську дорогу до цього поселення свого часу зроблено також за сприяння НПП «Синевир».

5.074.png

19.10.2018 р.