Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

«Водно-болотні угіддя: реалії і виклики сучасності» – тема «круглого столу», який відбувся у НПП «Синевир»


2 лютого у національному природному парку «Синевир» відбувся «круглий стіл» на тему «Водно-болотні угіддя: реалії і виклики сучасності».

5.074.png    

Учасники обговорили питання ролі водойм в теперішньому урбанізованому суспільстві, їх збереження і управління. Йшла мова й про сталий розвиток територій, який неможливий без водно-болотних угідь. Розглядалися питання охорони і раціонального використання річок та озер, що знаходяться на території національного природного парку «Синевир». Серед них в межах цієї природно-заповідної території є й рамсарське угіддя – озеро Синевир. Воно підтримує існування низки популяцій видів, що важливі для біорізноманіття регіону. Водночас, цей природний об’єкт відіграє суттєву роль для соціально-економічного розвитку регіону через рекреацію.

Ініційований національним природним парком «Синевир» «круглий стіл» мав за мету посилити суспільний діалог щодо питань раціонального використання водойм, посилити поінформованість громадян про водно-болотні угіддя і їх значення для природи та людини зокрема.

2.02.2018 р.