В гори – туристичною стежкою


15.09.20161

Околиці села Негрівця – це мальовнича природа Національного природного парку «Синевир», що чарує своєю неповторність. Особливу увагу привертає гора Косів Верх, куди пролягає туристична стежка. Ця гора не належить навіть до «тисячки» - вершина 956 метрів над рівнем моря. І все ж, ступінь прекрасного у природі не вимірюють висотою.

Красою Косого Верху є буковий ліс, в якому неповторно співають птахи. А які тут берези… Місцеві жителі з цих дерев навесні збирають сік. Та найбільше благо для людей – гриби. Їх тут дуже багато. Збирати щедрі дари лісу сюди приходять синевирці та негрівчани. Додому повертаються з повними рюкзаками біляків. Мандруючи цим куточком Карпат, неодмінно натрапиш на цілі плантації суниць. І як же не спробувати таку солодку смакоту, виплекану ласкою сонця.

Подорож викликає бажання напитися холодної води. Косів Верх задовольняє такі прагнення. Два джерела мінеральної води – справжній скарб цього краю. Тамуючи спрагу, наче відновлюються сили.

Туристи, що мандрують на г. Косів Верх, серед іншого, неодмінно запам’ятають поляни з великою папороттю. Ці рослини висотою до двох метрів ховають у собі людей. Пройтися через такі зарослі, справжнє задоволення.

26.10.2016 р.

Опубліковати в twitter.com