27 вересня – День туризму


Про нас

Шановні працівники туристичної сфери!

Щиро вітаю вас з Днем туризму!

Скільки б не працювала людина, але рано чи пізно вона повинна відпочити. Після трудових буднів всі прагнуть піти на природу, подихати свіжим повітрям, набратися енергії для подальшої праці. Територія Національного природного парку «Синевир» - одне з найкращих місць для відпочинку, адже в цьому унікальному куточку Карпат гармонійно поєдналися природні багатства з історико-культурною спадщиною, а туристична інфраструктура сприяє комфортному відпочинку туристів. Міжгірщина з кожним роком дедалі ширше відкриває перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність історії, культури, місцевих звичаїв і традицій тощо. З кожним роком кількість відпочиваючих у наших краях більшає.

Основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Нам з вами треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм у регіоні впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став основною сферою заняття для місцевих жителів.

Бажаю всім працівникам туристичної сфери здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, нових ідей і успіхів у вашій надзвичайно важливій роботі!

З повагою,

Микола ДЕРБАК,

директор НПП «Синевир».

27.09.2015 р.

Опубліковати в twitter.com