Потужна техніка стане в нагоді природоохоронцям


Про нас
Більше 80 тисяч осіб з числа гостей Тереблянщини і, власне, жителів Міжгірщини, Срібної землі цього року побували у реабілітаційному центрі бурих ведмедів, що розташований на 12-гектарній площі НПП «Синевир». Він та інші екотуристичні принади нацпарку притягують, наче магнітом, туристичний люд з усіх-усюд незалежної України, близького та далекого зарубіжжя.

Все це результати копіткої роботи, яка налагоджена тут останнім часом директором НПП «Синевир» Миколою Дербаком та його заступником з науково-дослідної роботи, кандидатом біологічних наук Юрієм Тюхом, спрямована на підвищення якісного рівня еколого-освітньої та господарської діяльності природоохоронної установи нашого краю. Одного з найвідоміших серед 47 нацпарків, розташованих на теренах України.

Враховуючи це, а також пропозиції дирекції НПП «Синевир» на чолі з Миколою Юрійовичем Дербаком щодо покращення природоохоронної справи у підніжжі перлини Українських Карпат – Синевирського озера та забезпечення подальшого розвитку туризму і рекреації, соціально-господарської діяльності, Міністерство екології та природних ресурсів виділило кошти на придбання фронтального автонавантажувача, вантажопідйомністю три кубометри. Потужна техніка може бути використана за проведення БМР в шляховому господарстві, зведення берегоукріплень, благоустрою екотуристичних маршрутів, будівництва об’єктів соціально-культурного і господарського призначення. В подальшому – за спорудження музею лісу і сплаву - колишньої краси і гордості Тереблянської долини.

***

Очікують співробітники НПП «Синевир» й виділення потужного пожежного автомобіля марки «КАМАЗ». За цього автопарк нацпарку поповниться ще одним техзасобом, що вкрай потрібний в посиленні боротьби з еколихами, які час від часу виникають в цьому краї.

За цієї вагомої підтримки Міністерства екології та природних ресурсів трудовий колектив НПП «Синевир», який очолює Заслужений природоохоронець України Микола Юрійович Дербак, безумовно, пожвавить роботу з покращення природоохоронної, науково-виробничої та господарської діяльності на всій території нацпарку і на цій основі – втілення в життя соціальних ініціатив Уряду та Президента України Віктора Федоровича Януковича.

09.10.2012 р.