У Горбівській ЗОШ проведено екологічний семінар для юних натуралістів


nat.jpg    nat2.jpg

Працівники Національного природного парку "Синевир" провели екологічний семінар з учнями Горбівської загальноосвітньої школи, що знаходиться у селі Колочава. Школярі і працівники природно-заповідної установи обговорили багато актуальних питань, які стосуються охорони та збереження природи нашого краю. Та найбільша увага була прикута до проблем забруднення водойм, ґрунтів і повітря. У хобі бесіди учні висловлювали пропозиції, щодо усунення цих проблем. Перш за все, вони запропонували сортувати побутові відходи у контейнери для скла та пластику, адже викинуте у річку чи просто на землю сміття, приносить великої шкоди навколишньому середовищу. Говорили й про допомогу зимуючим птахам, адже наближається холодна пора року. З'ясували чим можна їх підгодовувати та дізналися як легко зробити для них годівниці. Молодь вирішила найближчим часом виготовити декілька годівниць і встановити їх у дворі школи.

Кульмінацією семінару стало створення "павутинки знань". У цій "павутинці" школярі дізналися про взаємодії живих організмів між собою і з навколишнім середовищем. Учні зрозуміли, що все у природі взаємопов'язане і існувати одне без одного не може. Також з учасниками семінару проведено пізнавально-розважальну гру "У гостях в пташиному краї", під час якої учні шукали відповіді на запитання про птахів та відгадували загадки, цим самим поглиблювали та закріплювали свої знання про пернатих.

Учні в кінці зустрічі отримали у подарунок еколого-освітню літературу та попросили працівників НПП «Синевир» найближчим часом знову навідатися до них у гості, на що отримали ствердну відповідь.

nat3.jpg    nat4.jpg

22.10.2014 р.


Опубліковати в twitter.com